بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ – به نام خداوند رحمتگر مهربان

عَبَسَ وَتَوَلَّى ﴿۱﴾ – چهره در هم كشيد و روى گردانيد

أَن جَاءهُ الْأَعْمَى ﴿۲﴾ – كه آن مرد نابينا پيش او آمد

 

گرچه چشم ظاهر ندارند ….

ولی چشم باطنشان با نور قرآن روشن است . ….

 

موسسه فرهنگی قرآن و عترت امام رضا علیه السلام تهران امروزه بیش از ده قرآن آموز و حافظ روشن دل دارد علی پنجه ای دانش آموز سال سوم راهنمایی اکنون حافظ ده جزقرآن کریم , یکی از نخبه های کشور است .

آقای آب روشن نیز یکی دیگر از روشن دلان موسسه می باشد او در مقطع اول دبیرستان تحصیل می کند و همینک حافظ بیست و سه جز قرآن کریم می باشد او همراه علی پنجه ای در تمامی کلاس های تفسیر و ترجمه مفاهیم و ادبیات عرب شرکت می کنند .

مهران سلمانی دیگر روشن دل موسسه که اکنون یک ماه است که حافظ کل قرآن کریم شده . مهران فقط چهارده سال دارد و در مقطع دوم راهنمایی تحصیل می کند . در ماه مبارک رمضان استادش حجت السلام والمسلمین علی رجبی , مهران را به بیشتر سخنرانی های خود می برد هم برای تشویق همه برای حفظ قرآن و هم نکته قابل توجه اینکه آخر هر مراسم استاد از حضار قرانی وبا تجربه در خواست می کند که هر سوالی که می خواهند پیرامون حفظ از مهران بپرسند و وقتی مهران به دشوارترین سوالات آنها به درستی پاسخ می دهد و همه با شگفت زدگی او را تحسین می کنند . موسسه به عنوان هدیه برای تشویق والدین مهران , مهران و خانوادش را به مسافرت و زیارت شهر مقدس مشهد فرستاد تا دعا گوی تمامی خادمین موسسه قران آموزان باشند

IMAG_0195